16 червня — професійне свято працівників галузі охорони здоров’я України — День медичного працівника. Напередодні свята, 14 червня, в приміщенні  Центру культури та дозвілля «Перлина» в м.Красилів відбулися урочисті заходи до Дня медичного працівника.

Цьогоріч на урочистості з привітаннями, грамотами та подарунками завітали голова Хмельницької облдержадміністрації Вадим Лозовий та депутат обласної ради Володимир Поворозник. Найцінніший подарунок отримала вся наша громада — новий автомобіль «Швидкої медичної допомоги»,  який має бути на стражі нашого здоров’я та життя.

За гарної традицією перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний та голова районної ради в цей святковий день також привітали медичних працівників району та за досягнуті успіхи в організації та наданні медичної допомоги населенню,  високий професіоналізм, особистий внесок у поліпшення медичного обслуговування, добросовісне відношення до виконання своїх службових обов’язків нагородили Грамотами районної ради та районної державної адміністрації з врученням подарунків та квітів:

— КАЧАНА Сергія Михайловича – лікаря-офтальмолога кабінету, лікаря-офтальмолога консультативно-діагностичної поліклініки комунального некомерційного підприємства Красилівська центральна районна лікарня,  депутата районної ради;

— МЕЛЬНИЧУК Ганну Василівну – завідувача, лікаря-рентгенолога рентгенологічного відділення комунального некомерційного підприємства Красилівська центральна районна лікарня;

— ЮХИМЧУК Казимиру Казимирівну – завідувача, лікаря-педіатра дільничного Великозозулинецької амбулаторії загальної практики – сімейної медицини комунального некомерційного підприємства Красилівський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги.

Із професійним святом медичних працівників  також привітали міський голова Ніла Островська, головний лікар Красилівської центральної районної лікарні Денис Дудко, головний лікар Красилівського районного Центру первинної медико-санітарної допомоги Олег Ватажук, працівники галузей освіти та культури Красилівщини.

Гарний настрій та святкову атмосферу в залі підтримували вокальні та танцювальні номери.

Нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією.