28 березня 2017 року відбулися районні змагання з настільного тенісу серед профспілкових організацій працівників освіти Красилівського району.

У змаганнях з настільного тенісу взяли участь 12 команд: Красилівські ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та 2, Кульчинська ЗОШ І-ІІІ ст., Антонінська ЗОШ І-ІІІст., Щиборівська ЗОШ І-ІІІ ст., Михайловецька ЗОШ І-ІІІ ст., Чепелівська ЗОШ І-ІІІ ст., Закриницька ЗОШ І-ІІ ст., В.Орлинецька ЗОШ І-ІІ ст., В.Салиська ЗОШ І-ІІст., Яворовецька ЗОШ І-ІІст., Красилівський РБТДЮ.

Учасників змагань з настільного тенісу привітали заступник голови Красилівської РДА Ірина Морозович, заступник голови районної ради Микола Білик, начальник управління освіти, молоді та спорту РДА Олена Заїка, голова райкому Профспілки працівників освіти та науки Володимир Снігур.

Призерами змагань з настільного тенісу стали команди профспілкових організацій:

І місце – Щиборівська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІ місце – Кульчинська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ місце – Закриницька ЗОШ І-ІІст.

Всі команди нагороджені Дипломами Управління освіти, молоді та спорту Красилівської РДА та райкому Профспілки працівників освіти та науки.

Переможці змагань отримали кубки, подяки Верховної ради України та грошові нагороди.

Красилівська районна організація Профспілки працівників освіти та науки висловлює подяку голові райдержадміністрації Нілі Островській, управлінню освіти, молоді та спорту, народному депутату України Шиньковичу А.В., який долучився до організації змагань надавши грошові винагороди, голові обкому Профспілки працівників освіти та науки України Яримюку А.С., який вручив подарунковий сертифікат для команд профспілкових організацій та керівникам навчальних закладів, головам профспілкових організацій.