14 вересня 2017 року робоча група по виявленню громадян, що здійснюють діяльність на ринках району та торгівельних центрах без державної реєстрації, як суб’єкти господарювання та по виявленню неоформлених найманих працівників провела обстеження 8 торговельних закладів в селах Чернелівка, Пилипи, Печеське. В ході обстежень надавались  роз’яснення вимог чинного законодавства щодо використання праці найманих осіб, порядку їх оформлення.

За результатами обстеження робочою групою складено 3 акти за дотриманням роботодавцем законодавства щодо укладання трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками (найманими особами) у с. Чернелівка (кіоск «Продуктовий» ФОП Прачук І.І., м-н «Віраж»                ФОП Панасюк Ю.Л., м-н «Богдан» ФОП Долинна С.М.).

У разі неоформлення найманих працівників матеріали обстежень будуть відправлені Управлінню Держпраці у  Хмельницькій області.