26 травня 2017 року в малому залі адміністрації відбулись установчі збори по формуванню нового складу громадської ради при райдержадміністрації. Участь в установчих зборах взяла заступник голови райдержадміністрації Ірина Морозович.

Згідно порядку денного зборів було заслухано інформацію ініціативної групи щодо підготовки до установчих зборів та кількості прийнятих заяв від інститутів громадянського суспільства на членство в громадській раді, яка налічувала – 12. Далі учасниками зборів були обрані робочі органи (лічильна комісія, голова зборів, секретар). Також, було визначено, що громадська рада при райдержадміністрації складатиметься з 15 представників ІГС.

На момент установчих зборів, як повідомлялось вище, було подано 12 заяв, участь у зборах взяли 11 із 12 представників ІГС, які подали заяви. Отже, учасниками зборів було вирішено обрати громадську раду та керівні органи у такому складі:

1. Дзюмка Оксана Василівна – ГО «Надія». (голова ГР)
  2. Данилюк Таїсія Володимирівна —  профспілкова організація Красилівської дитячої музичної школи. (заступник голови ГР)
  3. Демчук Володимир Володимирович – Красилівська районна організація спілки ветеранів Афганістану.
  4. Богачук Наталія Сергіївна – ГО «Оптимум».
  5. Царук Тетяна Миколаївна – ГО «Добробут Чепелівки».
  6. Лукіянчук Сергій Феофанович – ГО «Ветеранів Війни та учасників АТО «Патріоти Красилівщини».
  7. Новікова Світлана Петрівна — ГО «Союз українок».
  8. Маланчак Леся Іванівна – ГО « Молодь за майбутнє».
  9. Куриба Ігор Андрійович– уповноважений представник Парафії святого рівноапостольного князя Володимира УГКЦ.
  10. Морозюк Світлана Іларіонівна – профспілкова організація працівників освіти та науки.
  11. Попович Ольга Олександрівна – ГО «Товариство інвалідів «Захист»».

Кандидатури ще 4 членів громадської ради при райдержадміністрації вирішено розглянути на першому засіданні, яке відбудеться 8 червня 2017 року.