8 грудня 2017 року голова перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний та керівник апарату райдержадміністрації Олена Білоконь взяли участь в відзначенні Дня місцевого самоврядування, яке традиційно відбулось в районному Будинку культури. Святковий зал був заповнений людьми різних професій та сфер діяльності та об’єднує їх одне – служіння народу, задля його благополуччя та добробуту.

З нагоди свята з вітальними словами до представників місцевого самоврядування міста і району звернулись перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний, голова районної ради Василь Пасічник, міський голова Ніла Островська. Зокрема Дмитро Васильович у своєму виступі – привітанні зазначив: “Сьогодні у цій залі зібрались люди, які своєю активною громадською позицією, своїм авторитетом, своєю багаторічною репутацією заслужили у людей від їх імені приймати рішення, рішення що стосуються розвитку нашого регіону, можна сказати доленосні рішення. І я бажаю вам завжди діяти в інтересах людей. Люди вам довірили і нехай людська довіра буде виправдана стовідсотково. В державі проходить процес децентралізації влади, завдяки якому на теренах нашого району вже створено дві об’єднані територіальні громади. Бюджети цих громад отримають чималі фінансові ресурси, які будуть набагато більші ніж два роки тому. Із наданими бюджетними повноваженнями передано і відповідальність за життєдіяльність та розвиток територій. Ви — та влада, яка найближча до людей, і на вас лежить величезна відповідальність за те, як вирішуються повсякденні проблеми людей. Дякую за самовіддану працю, дякую за чуйність і здатність бути близькими до людей. Дякую за те, що ви разом із своїми громадами змінюєте Красилівщину на краще. Пам’ятайте, що служити людям, громаді – це найвища і найпочесніша місія і нехай Господь Бог щодня благословляє вас на цю складну і відповідальну роботу».

Звичайно в такий святковий день були і нагородження. Так, згідно спільного розпорядження голів райдержадміністрації та районної ради за особистий внесок в розвиток місцевого самоврядування району, сумлінну, добросовісну працю та з нагоди Дня місцевого самоврядування керівники району нагородили Грамотами районної ради та районної державної адміністрації з врученням подарунків та квітів:

— Горбачука Андрія Андрійовича – заступника виконавчого директора проекту рослинництва центрального регіону корпорації «Сварог Вест Груп»;

— Данилюк Наталію Петрівну – головного бухгалтера Печеської сільської ради;

— Добровольську Тетяну Омелянівну  – директора комунального підприємства «Красилівська районна друкарня»;

— Киричука Віктора Івановича – депутата районної ради, керуючого відділенням ТОВ «Довіра» с.Васьківчики;

— Колеснік Олесю Павлівну – секретаря Великозозулинецької сільської ради;

— Красуцького Казимира Борисовича – Котюржинецького сільського голову;

— Лампку Зігмунда – директора ТОВ «Лампка-Агро» с. Великі Зозулинці;

— Михайленко Валентину Олексіївну – секретаря Яворовецької сільської ради;

— Онойка Олександра Володимировича – депутата районної ради, фельдшера Великозозулинецької амбулаторії загальної практики – сімейної медицини;

— Островську Нілу Василівну – Красилівського міського голову;

— Поліщука Миколу Яковича – Кременчуківського сільського голову;

— Попчука Віктора Георгієвича – депутата районної ради, керуючого відділком СТОВ «Довіра» с. Велика Салиха;

— Синявську Ірину Вікторівну – головного бухгалтера Кузьминської сільської ради;

— Терлецьку Галину Василівну – депутата обласної ради, голову правління  СК «Промінь» с. Мала Клітна;

— Ткачук Галину Василівну – секретаря Лагодинецької сільської ради;

— Товкун Світлану Анатоліївну – головного бухгалтера Севрюківської сільської ради;

— Українець Наталію Іванівну – Чернелівського сільського голову;

— Федченка Володимира Олексійовича – депутата міської ради, директора  ТОВ «Агропартнер-1»;

— Ярмоленка Ігоря Валентиновича – депутата міської ради, керівника громадської приймальні народного депутата України Андрія Шиньковича;

—  Склонного Дмитра Васильовича – першого заступника голови районної державної адміністрації;

та оголосили Подяки районної ради та районної державної адміністрації з врученням подарунків та квітів ветеранам місцевого самоврядування району:

— Безпальчук Надії Данилівні;

— Гринчуку Василю Олексійовичу;

— Микитюку Віталію Яковичу;

— Мостов’юк Марії Іванівні.

Також до привітань зі святкової сцени долучились Чернелівський сільський голова Наталія Українець та Котюржинецький сільський голова Казимир Красуцький

Святковий концерт та гарний настрій присутнім подарували професійні та аматорські колективи міста.