З нагоди Дня працівників освіти 04 жовтня 2019 року у Центрі культури та дозвілля «Перлина» відбулись урочистості за участю представників районної, міської влади, управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, відділу освіти міської ради і представників педагогічних колективів району та міста.

Слова щирих вітань, вдячності за невтомну працю, за високе служіння обраній справі, творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання лунали на адресу освітян від  заступника керівника апарату — начальника відділу персоналу апарату райдержадміністрації, Олексійчук Світлани Володимирівни, голови районної ради Пасічника Василя Савовича, міського голови Островської Ніли Василівни, начальника  відділу освіти, культури, молоді та спорту  райдержадміністрації Снігура Володимира Івановича, начальника відділу освіти міської ради Заїки Олени Михайлівни, голови Красилівського районного комітету профспілки працівників освіти і науки Щиборовської Тамари Василівни, головного лікаря Красилівської центральної районної лікарні Дудка Дениса Сергійовича, головного лікаря комунального некомерційного підприємства Красилівського Центру ПМСД Ватажука Олега Михайловича.

У день свята усім освітянам побажали, щоб  щоденна самовіддана праця примножувала добро у світі, була легкою і радісною від щирої любові учнів та колег, повнилася світлою вірою у свої сили, знання і високе призначення на землі – бути Педагогом, щоб здійснювались усі плани в ім’я щасливого майбутнього України і славного міста Красилова.

Особливі слова вдячності були адресовані ветеранам освітянської ниви, яких привітали квітами та подарунками.

Кращих педагогів та освітян району відзначено Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради.

За досягнуті вагомі результати у творчій педагогічній діяльності, підготовку призерів районних, обласних та Всеукраїнських олімпіад, конкурсів, турнірів, активну участь у проведенні районних науково-методичних заходах, розвиток сучасних форм та методів організації освітнього процесу Почесною грамотою Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА нагороджено:

1. Козуб Олену Миколаївну- вчителя української мови та літератури Великозозулинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Грамотою Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА нагороджено:

1. Кондрацьку Світлану Леонідівну, вчителя інформатики та математики Щиборівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
  2. Мочарник Олену Володимирівну, вчителя історії Митинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
  3. Лембас Ніну Іванівну – директора закладу дошкільної освіти с.Яворівці Красилівського району.
  4. Лисюк Людмилу Степанівну- директора закладу дошкільної освіти с.Гриценки Красилівського району.

Подякою Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА нагоджено:

1. Данилюк Ольгу Юріївну, вчителя історії Печеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
  2. Ковальчук Валентину Анатоліївну – вчителя історії Росоловецького ліцею.

Грамотою Красилівської районної адміністрації та Красилівської районної ради нагороджено:

1. Янюк Тетяну Олександрівну – завідувачку райметодкабінетом управління освіти, культури, молоді та спорту Красилівської РДА.
  2. Мельник Ніну Олексіївну – ветерана педагогічної праці.
  3. Огороднік Валентину Сергіївну – директора Яворовецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.
  4. Миронюка Володимира Андрійовича – директора Росоловецького ліцею.
  5. Михальчук Марію Григорівну – директора Федорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Грамотою управління освіти, культури, молоді та спорту Красилівської райдержадміністрації нагороджено:

1. Чебанаш Лідію Василівну – директора Заслучненського ліцею імені Олексія Іщука.
  2. Микитюка Віктора Володимировича – вчителя фізичної культури та предмету «Захист Вітчизни» Печеської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів.
  3. Бенюка Леоніда Васильовича – вчителя фізичної культури та предмету «Захист Вітчизни» Росоловецького ліцею.
  4. Середюка Сергія Павловича – заступника директора з навчально-виховної роботи Печеської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів.
  5. Білявець Ірину Василівну – заступника директора з виховної роботи Кузьминського ліцею.
  6. Шульц Ніну Людвігівну – бібліотекаря райметодкабінету управління освіти, культури, молоді та спорту.
  7. Павловську Людмилу Станіславівну – вихователя закладу дошкільної освіти села Воскодавинці «Зіронька».

Подякою управління освіти, культури, молоді та спорту та районної організації Профспілки працівників освіти і науки України нагороджено:

1. Гук Галину Григорівну – директора Великозозулинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
  2. Шагана Олексія Миколайовича – водія шкільного автобуса Заслучненського ліцею імені Олексія Іщука
  3. Андрійчука Бориса Володимировича – вчителя фізичної культури Радіснянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
  4. Гулку Ірину Василівну – педагога-організатора Лагодинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
  5. Загалевич Марію Дмитрівну – голову профспілкового комітету Михайловецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
  6. Волянську Ольгу Марківну – голову профспілкового комітету Радіснянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

До «Алеї педагогічної слави» на Дошку Пошани занесено педагогічний колектив Митинецької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів (керівник закладу – Бакалюк Віталій Іванович)

Подарунком для усіх присутніх став святковий концерт від вдячних учнів та працівників мистецької та культурної ниви району.