14 грудня 2018 року в читальній залі Центральної бібліотеки Красилівської міської ради відбулася година вшанування «Вартові опромінених шляхів», приурочена Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Під час заходу,  переглянувши  документальне відео про катастрофу на Чорнобильській АЕС, присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх, чиє життя передчасно обірвав смертоносний атом.  Зі словами щирої подяки, глибокої шани та поваги до людей, які собою захистили Україну та увесь світ від атомного лиха, звернулися заступник керівника апарату – начальник відділу персоналу апарату райдержадміністрації Світлана Олексійчук, голова районної ради Василь Пасічник, секретар міської ради Ірина Морозович,  та голова районної організації ВГО «Союз Чорнобиль Україна» Олександр Нагорний.

За активну участь у діяльності районної організації Всеукраїнської громадської організації «Союз Чонобиль Україна» та  активну громадську позицію грамотами, квітами та подарунками від районної державної адміністрації, районної та міської рад нагороджено 8 ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС.

Ліквідаторів і всіх присутніх в залі художніми номерами привітали тріо Центру культури та дозвілля «Перлина», жіноча вокальна група «Матіола» Красилівського міського будинку культури та учень Красилівської дитячої школи мистецтв Максим Микульський

Після проведення заходу було вшановано пам’ять про загиблих ліквідаторів  покладенням квітів до пам’ятного знаку «Героям та жертвам Чорнобиля», в якому взяв участь і перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний.