Згідно масштабної програми Президента України Володимира Зеленського  «Велике будівництво» та Програми  розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Хмельницькій області на 2020-2022 роки (далі Програми) у Красилівському районі заплановано ремонт автомобільних доріг протяжністю близько 21 км. у 2021 році.

27 серпня відбулась робоча нарада з визначення першочерговості проведення середнього поточного ремонту автомобільних доріг у 2021 році. На нараді були присутні голова райдержадміністрації Василь Кравчук, голова районної ради Василь Пасічник, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Марина Слободянюк, заступник голови РДА Олександр Конусь, начальник філії «Красилівський райавтодор» Віктор Панченко,  Ледянський сільський голова Василь Чорнобай.

Присутні, врахувавши думку Антонінського селищного голови Наталії Кондратюк, обговорили ділянки автомобільних доріг, які знаходяться на території Красилівського району та  потребують першочергового ремонту.

До таких ділянок увійшли:

Відрізок автомобільної дороги О 230919 Васьківчики-Корчівка ( с.Малі Пузирки- с. Ледянка)

Відрізок автомобільної дороги О 231610 Лютарівка –Чернелівка (с. Кошелівка-с.Заслучне)

Відрізок автомобільної дороги О 230915 Красилів-(Старокостянтинів-Антоніни) (с.Заставки-с.Кульчинки)

Відрізок автомобільної дороги О 230916 Красилів-(Старокостянтинів-Антоніни-Дружне) (Очисні – с.Дружне)

Відрізок автомобільної дороги О 230922 Велика Медведівка- Кременчуки.

Також ремонту підлягатимуть автомобільні дороги раніше занесені до Програми на 2021 рік

Проте обсяг автомобільних доріг, що будуть підлягати ремонту у 2021 ,  та своєчасність виконання  робіт залежить від фінансування з державного бюджету.