11 квітня 2019 року фахівцем соціальної роботи Красилівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Пасічник С.І., який працює на території Митинецької сільської ради, в приміщенні  Митинецького фельдшерського пункту відбулась зустріч з сільськими фельдшерами, на якій було визначено, що турбота  про здоров’я дітей – це один з важливих напрямків діяльності медичних працівників, адже від життєдіяльності, стану здоров’я дітей залежить їхнє духовне життя, світосприйняття, розумовий розвиток. Особливу увагу звернули на профілактику соціально-небезпечних хвороб – СНІД, венеричних захворювань та взаємодію медичних працівників із соціальними службами для вирішення соціально-медичних проблем сімей вразливих категорій.