Протягом 4-5 березня 2017 року в оновленій спортивній залі Красилівської дитячо-юнацької спортивної школи відбувся традиційний щорічний турнір з міні-футболу, присвячений пам’яті видатного тренера ФК „Случ” Якова Горбачова. У турнірі взяли участь п’ять команд ветеранів футболу.

На урочистому відкритті були присутні голова райдержадміністрації Ніла Островська та міський голова Анатолій Жовтан, які привітали учасників турніру, побажали футболістам гарної гри, подякували організаторам та спонсорам турніру за підтримку та розвиток фізичної культури і спорту.

Ініціаторами та організаторами турніру з міні-футболу пам’яті тренера ФК „Случ” Якова Горбачова виступили: Красилівська ДЮСШ (директор Олександр Євтішенков), видатний футболіст Сергій Ковалець, президент ФК „Случ” (м.Красилів) Володимир Федченко, голова Хмельницької обласної федерації футболу Ігор Хіблін.

За підсумками змагань, перше місце посіла футбольна команда „Полісся” (м.Житомир), друге – вибороли футболісти футбольної команди „Случ” (м.Красилів), третє – зайняла футбольна команда „Темп”

(м.Шепетівка).

Завершився турнір нагородженням переможців грамотами та призами.