17 серпня 2017 року голова райдержадміністрації Ніла Островська та голова районної ради Василь Пасічник взяли участь у сході жителів села Михайлівці. Основне питання яке турбує місцевих мешканців – орендна плата за паї. Так як скоро в багатьох власників земельних ділянок закінчуються терміни оренди, було запрошено представників-орендарів сільськогосподарських агроформувань, а саме «Сварог», «Агропартнер», «Агроінвест зерно», «Житниця-Поділля». Кожному з них було надано можливість виступити перед громадою села та запропонувати умови оренди земельних паїв. Далі рішення мають прийняти самі власники земельних ділянок кому краще довірити обробляти землю.

Також піднімались питання укладення договорів соціального партнерства, оренди земель водного фонду, діяльності голови сільської ради, виділення земельних ділянок учасникам АТО.