29 квітня 2018 року у селі Западинці  Красилівського району відбувся п’ятий щорічний кубок, присвячений пам’яті Ігоря Римарука,  українського поета, лауреата Національної премії імені Тараса Шевченка (2002), президента Асоціації українських письменників, радника міністра культури з питань книговидання.

Цьогоріч учасниками турніру стали сім команд, які представляли Красилівський район із сіл Западинці, Великі Зозулинці, а також команда ДП «Красилівського агрегатного заводу». Хмельницький  район представляли команди  Грузевиці, Малиничів,  Аркадіївці, Лісові Грінівці.

За перше місце змагались команди з с.Западинці та їх товариші “Лампка-Агро” із с.Великі Зозулинці, виборовши перші місця у своїх групах.  Перемогу здобули господарі. Третіми  стали гості із села Аркадіївці, які переграли Малиничі з рахунком 2:0.

Заступник  керівника апарату — начальник відділу  персоналу апарату Світлана Олексійчук та головний спеціаліст управління освіти, молоді та спорту Наталія Свистун нагородили переможців та учасників змагань  кубками, грамотами та  подяками управління освіти молоді та спорту Красилівської райдержадміністрації.

Щиро дякуємо організаторам Сергію  Янюку та Сергію Томчуку, ТОВ «Житниця Поділля», жителям  села, любителям футболу (Руслану Савіцькому, Сергію Вінічуку, Михайлу Гриндію,  сім’ям Кошових, Лісовських та Кремінських).