На виконання наказу управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації 15 березня 2017 року в приміщенні районної бібліотеки для дітей відбувся конкурс «Найкращий читач року». До його проведення були залучені всі бібліотеки району.

З впевненістю можна сказати, що зацікавленість до конкурсу та кількість учасників з кожним роком зростає. Районний етап конкурсу проходив у вигляді пізнавально-розважального заходу та супроводжувався творчими виступами юних читачів – учнів 6-7 класів зі всього району. Конкурсна програма складалася з декількох видів завдань: представлення себе – під час виступів діти проявляли фантазію, ерудицію, креативність, свої захоплення та артистичні здібності; при представленні улюбленої книги, як виявилося, юні читайлики – справжні гурмани, адже вони представляли різножанрову літературу: класичні твори Всеволода Нестайка, Лесі Воронини, фантастичні твори Олександра Волкова, Джоан Роулінг, сучасну дитячу прозу та багато інших жанрів літератури. Наприкінці заходу компетентне журі у складі начальника відділу культури та бібліотекарів районної бібліотеки визначили найкращих. Тому переможцями стали: Панчук Олександр – читач бібліотеки с. Щиборівка, Полянчук Ольга – читачка бібліотеки с.Лагодинці, Томчук Олександр – читач  бібліотеки для дітей смт.Антоніни. Приз глядацьких симпатій отримала Янюк Дар’я – читачка бібліотеки с.В.Медведівка. Всі переможці та учасники конкурсу були нагороджені грамотами та подарунками.