22 січня 2017 року все прогресивне населення України відзначало День Соборності України — свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.

Сьогодні, після двох десятків років Незалежності, проблема соборності України є, на жаль, не менш актуальною. Тому, саме 22 січня голова райдержадміністрації Ніла Островська, заступники голови райдержадміністрації Дмитро Склонний та Ірина Морозович, заступник голови районної ради Микола Білик, міський голова Анатолій Жовтан, секретар міської ради Наталія Олійник взяли участь у молебні за єдність України, який було відправлено в Свято-Троїцькому храмі УПЦ КП благочинним УПЦ КП настоятелем храму о.Миколаєм. Також, молебні за соборну, неподільну Україну, згідно рекомендацій райдержадміністрації та за участю працівників держустанов та органів місцевого самоврядування, відбулись в усіх храмах району.