Саме словами відомої поезії «Крила» геніальної Ліни Костенко розпочалось районне свято «Окрилена юність Красилівщини»: свято її величності науки,  таланту, творчості, наполегливості… На святі  були  відзначені найкращі учні закладів загальної середньої освіти, які гідно представляли Красилівський район  на обласних предметних олімпіадах, ІІ рівні конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, Всеукраїнських краєзнавчих експедиціях, конкурсах, а також учні ДПТНЗ «Красилівський професійний ліцей».

Навчальний рік був насичений яскравими подіями, досягненнями, перемогами. У цьому навчальному році указом Президента присвоєно почесне звання «Заслужений працівник освіти України» директору Кузьминської  ЗОШ І-ІІІ ступенів Байдичу О. В. Саме він став одним з організаторів обласної  молодіжної  науково-практичної  конференції «Хмельниччина в роки Української революції 1917-1921 років» із залученням науковців ряду вишів України, яка була проведена у Красилові вперше, на якій також  презентовано книгу «Красилівщина в роки Другої світової війни 1939-1945 років».

Учениця Росоловецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Струнь Анастасія  виборола перше місце на Всеукраїнському етапі Міжнародного конкурсу з народознавства, учениця Митинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Нащубська Анастасія виборола три перемоги на обласному рівні предметних олімпіад та конкурсів…

На святі були присутні перший заступник голови Красилівської районної державної адміністрації Дмитро Склонний, голова Красилівської районної ради Василь Пасічник, заступник керівника апарату — начальник відділу персоналу апарату райдержадміністрації Світлана Олексійчук, начальник управління фінансів райдержадміністрації Наталія Кобильчук, головний спеціаліст відділу освіти управління освіти, молоді та спорту Наталія Свистун.

Склонний Д. В. подякував обдарованим учням за досягнення і побажав подальших перемог і злетів, адже саме вони — майбутнє нашої країни, її надія, її гордість.

Пасічник В. С. зазначив, що Красилівська земля – це розмаїття талантів минулого і сповнене високих прагнень  прийдешнє.

Свистун Н. І. висловила слова подяки учням, педагогам, керівникам за перемоги і побажала не зупинятись на досягнутому. Слова подяки прозвучали також батькам, бо лише спільними стараннями можливо досягнути висот.

Талант завжди родом з дитинства. Кажуть, що кожна людина народжується із зерном у руці, тільки треба знайти поле, де це зерно найкраще проросте. На Красилівщині  виростає талановита молодь, яка вплете у національний вінок цвіт свого таланту.