15 листопада, напередодні Дня працівників сільського господарства, яке щорічно відзначається у третю неділю листопада, в великому залі відбулись урочистості з нагоди вшанування величної праці трудівників полів та ферм сільськогосподарських підприємств, керівників та спеціалістів господарств — всіх тих, без кого неможливий розвиток аграрного сектору економіки, тих, хто невтомними руками від зорі до зорі, без вихідних і відпусток трудяться на нашій землі.

З вітальними словами до присутніх у святковому залі звертались заступник керівника апарату — начальник відділу персоналу апарату райдержадміністрації Олексійчук Світлана Володимирівна, голова районної ради Пасічник Василь Савович, міський голова Островська Ніла Василівна,  начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Микола Бондар.

Кращих працівників нагородили квітами, подарунками та Грамотами.

Грамотою обласної ради за сумлінну працю та з нагоди професійного свята нагородили:

• Грабарчука Сергія Дмитровича – старшого інженера товариства з обмеженою відповідальністю «Євразія-Сервіс» с.Кременчуки;
  • Булабчикова Олександра Васильовича – голову фермерського господарства «Гарник» м. Красилів.

Грамотою Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Хмельницької області за сумлінну працю та з нагоди професійного свята нагородили:

• Данилюка Валерія Анатолійовича – головного механіка відділу транспорту товариства з обмеженою відповідальністю «Агропартнер-1» с. Воскодавинці.
  • Янковича Олександра Петровича – голову фермерського господарства «Вікторія» с.Печеське.

Подякою облдержадміністрації нагороджено:

• Бас Світлану Вікторівну – оператора машинного доїння товариства з обмеженою відповідальністю «СК Промінь» с.М.Клітна.

Грамотою районної ради та районної державної адміністрації за вагомий внесок у розвиток сільського господарства, сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі, активну громадську позицію та з нагоди Дня працівників сільського господарства нагороджено:

— БЕКАЛЬСЬКОГО Віталія Івановича – водія автотранспортних засобів товариства з обмеженою відповідальністю «Євразія-Сервіс» с. Кременчуки;

— ВАСИЛЕНКА Михайла Станіславовича – заступника директора товариства з обмеженою відповідальністю «Агропром-2008» с. Чепелівка;

— ДАНИЛЮКА Василя Володимировича – робітника з комплексного обслуговування  сільськогосподарського виробництва сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Довіра» смт Антоніни;

— КОНДРАТЮКА Бориса Анатолійовича – тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва товариства з обмеженою відповідальністю «Євразія-Сервіс» с. Кременчуки;

— КОВАЛЬЧУК Наталію Іванівну – головного зоотехніка сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю ім.Мічуріна с.Манівці;

— ЛОСЯ Василя Сергійовича – тракториста-машиніста сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Колос» с. Лагодинці;

— МАРЦЕНЮК Валентину Борисівну – оператора машинного доїння товариства з обмеженою відповідальністю «СК Промінь» с. Мала Клітна;

— МЕЛЬНИЧУКА Бориса Васильовича – водія товариства з обмеженою відповідальністю «Житниця-Поділля» с. Щиборівка;

— НІКІТЮКА Олександра Вадимовича – агронома товариства з обмеженою відповідальністю «Житниця-Поділля» с. Щиборівка;

— ПЕТРУКА Сергія Миколайовича – завідувача складу готової сільськогосподарської продукції  товариства з обмеженою відповідальністю «Агропартнер-1» с. Воскодавинці;

— ПЕТРУШЕНКО Василя Івановича – водія товариства з обмеженою відповідальністю «Житниця-Поділля» с. Щиборівка;

— РЕПЕЦЬКОГО Анатолія Олексійовича – приватного підприємця с. Заслучне;

— СУНГОВИЧА Руслана Миколайовича – тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва товариства з обмеженою відповідальністю «Агропартнер-1» с. Воскодавинці;

— ШЕВЧУК Тамару Петрівну – оператора машинного доїння товариства з обмеженою відповідальністю «Агропартнер-1» с. Воскодавинці;

— ЯНЮКА Дмитра Миколайовича – апаратника оброблення  зерна  приватного акціонерного товариства «Антонінське ХПП» с. Кременчуки;

— ЯРЕМЧУКА Віктора Степановича – робітника з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва приватного акціонерного товариства «Антонінське» смт Антоніни.

Гарний, святковий настрій присутнім, протягом заходу, забезпечували учні школи мистецтв та художні колективи міста і району.

На завершення заходу усіх частували запашним короваєм, випеченим із пшениці нового врожаю.