5 травня 2017 року голова райдержадміністрації Ніла Островська спільно з міським головою Анатолієм Жовтаном та 8 травня 2017 року разом з головою районної організації ветеранів війни Володимиром Боднарчуком, напередодні відзначення знаменної дати в історії українського народу – Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій  війні, відвідали та привітали ветеранів війни, що мешкають на Красилівщині із прийдешнім святом Великої Перемоги. З щирими подяками за ратний подвиг та побажаннями міцного здоров’я, довголіття звернулися керівники району та міста до кожного і вручили грошову винагороду, вітальні листівки та квіти.

Сивочолі визволителі ділились проблемами, розповідали про свої військові подвиги. Їхні очі бачили багато горя. Мабуть тому не стримували сліз, коли чули від Ніли Василівни слова подяки за Велику Перемогу.

Подвиг та самопожертва учасників бойових дій Другої світової війни 1939-1945рр. має стати гордістю і прикладом для прийдешніх поколінь. Адже саме завдяки їхній самопожертві ми маємо майбутнє як нація, як народ.

Низький уклін вам, дорогі ветерани, за ваш ратний подвиг!