26 березня 2017 року у спортивній залі Красилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 відбувся щорічний районний відкритий Кубок з волейболу присвячений пам’яті нашого земляка, який народився в селі Великі Орлинці Героя Радянського Союзу Андрія Дячука та підведені підсумки Першості Красилівського району з волейболу серед чоловічих команд у сезоні 2016-2017 років, які традиційно завершуються наприкінці березня.

На урочистій церемонії відкриття спортивного свята привітали учасників, ветеранів спорту та гостей заступник голови районної державної адміністрації Ірина Морозович, начальник управління освіти, молоді та спорту Олена Заїка та начальник відділу молоді, спорту та комунікацій з громадськістю Дмитро Шейгис. Вони побажали волейболістам чесної гри та гідної перемоги, подякували їм за популяризацію здорового способу життя та розвиток  волейбольної гри в районі.

Нагадуємо, що у сезоні 2016-2017 років учасниками Першості з волейболу було сім чоловічих команд: с. Кременчуки, смт Антоніни, с. Печеське, с. Заслучне, с. Чепелівка, «Красилів-1» та «Красилів-Молодіжка». Змагання проходили у чотири тури. Першість визначилася за найбільшою кількістю набраних очок. За підсумками усіх зіграних турів чемпіонство виборола  команда міста Красилова «Красилів-Молодіжка», яка протягом сезону демонструвала злагоджену, командну гру та набрала 17 очок – 1 місце. Призерами змагань стали команда міста Красилова «Красилів-1» (16 очок) – 2 місце та команда села Печеське (11 очок) – 3 місце.

Команди нагороджені грамотами управління освіти, молоді та спорту Красилівської районної державної адміністрації, кубками та медалями. Команда-переможець отримала перехідний кубок Першості Красилівського району з волейболу та професійний волейбольний ігровий м’яч.

А от на розіграш Кубка Дячука, в цьому році, запрошено п’ять команд: чотири найсильніших команди нашого району (збірна міста Красилова («Красилів-1»), молодіжна команда міста Красилова («Красилів-М»), команди сіл Печеське та Заслучне) та команда-гість із міста Старокостянтинів.

Усі команди показали високий рівень підготовки та жагу до перемоги. Боротьба точилася не лише за кожну виграшну партію, але і за кожне залікове очко. У підсумковому результаті звання Чемпіона здобула команда із Старокостянтинова, якій і дістався перехідний кубок Андрія Дячука. Друге місце посіла команда «Красилів-1» та третє місце – «Красилів-Молодіжка».

Команди нагороджені дипломами управління освіти, молоді та спорту Красилівської районної державної адміністрації, кубками та медалями.

Дякуємо усім командам-учасницям як Першості з волейболу так і Кубка Дячука! Вітаємо переможців та призерів, бажаємо їм подальших переможних результатів та успіхів у наступному сезоні!  

Особливо, хочеться подякувати Олександру Ковтонюку, методисту  управління освіти, молоді та спорту Красилівської райдержадміністрації, тренеру Красилівської дитячо-юнацької спортивної школи та Віктору Микитюку, учителю фізичної культури Печеської ЗОШ І-ІІІ ступенів, які з року в рік сприяють в організації проведення на високому рівні подібних змагань.