17 березня 2017 року у великому залі адмінбудинку відбулись урочистості з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення. В урочистих заходах взяли участь заступник голови райдержадміністрації Ірина Морозович, заступник голови районної ради Микола Білик та міський голова Анатолій Жовтан.

З вітальними словами до присутніх звернулася Ірина Морозович, яка подякувала працівникам комунальної сфери за професійне виконання своїх обов’язків  та самовіддачу на благо людей, не зважаючи на низьке матеріальне забезпечення. .Після привітань Миколи Білика відповідно до спільного розпорядження голів районної ради та райдержадміністрації за сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення керівники району нагородили грамотами районної ради та райдержадміністрації з врученням квітів та подарунків:

ДИСУ Віталія Юхимовича – головного інженера Красилівського підприємства теплових мереж;

ДИХА Дениса Миколайовича – озеленювача Красилівської житлово –експлуатаційної контори;

КОРОПЕЦЬКУ Олену Степанівну – бухгалтера комунального підприємства «Надія», село Кременчуки;

КОСТЮКА Олега Васильовича – тракториста комунального підприємства «Комунальник», смт Антоніни

ЛУКІЯНЧУК Надію Миколаївну ­– директора комунального підприємства «Случ», с. Волиця;

ПАЛАМАРЧУК Людмилу Іванівну – директора колективного підприємства «Побутсервіс», місто Красилів;

САДОВСЬКУ Зою Вікторівну – директора комунального підприємства «Мрія», с. Печеське;

СИЧ Надію Кузьмівну – інженера з охорони праці Красилівського підприємства водопровідно – каналізаційного господарства;

ЩЕПАНСЬКУ Ольгу Анатоліївну – вимірювача об’єктів нерухомого майна комунального підприємства «Красилівське районне бюро технічної інвентаризації».

Далі перед присутніми з теплими словами привітань виступив міський голова Анатолій Жовтан, який в свою чергу нагородив грамотами та цінними подарунками від міської ради кращих працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення міста.

Чудовий весняний та святковий настрій присутнім в залі подарували вихованці міського будинку культури своєю концертною програмою.