Футбол – гра мільйонів. Мільйонів людей, які приходять на стадіон підтримати улюблену команду, подивитися футбол, чи просто поспілкуватися з друзями. Це гра, в яку англійці навчили грати світ, а бразильці показали як потрібно красиво перемагати. Дуже приємно спостерігати, коли заповнений стадіон підтримує футболістів та підганяє їх вперед. Футбольне поле у кожному селі або місті, на якому виступає футбольна команда – ось такий, напевно, ідеальний варіант популяризації та розвитку гри мільйонів.

02 липня 2017 року в рамках Чемпіонату Хмельницького району з футболу серед аматорських колективів фізкультури сезону 2017 року футбольний клуб «Западинці» проводив чергову домашню гру другого кола змагань із командою «Малиничі» Хмельницького району. Головним партнером ФК «Западинці» у цьому, та й багатьох інших футбольних Чемпіонатах району та області традиційно виступає господарство ТОВ «Житниця Поділля».

Користуючись нагодою перед початком футбольного поєдинку, щоб надати команді впевненості у здобутті чемпіонського титулу, представники ТОВ «Житниця Поділля», на чолі із керуючим виробничим підрозділом господарства у селі Западинці Юрієм Гірним, зробили для своїх футболістів гарний черговий подарунок, подарувавши усім гравцям команди комплекти нової ігрової форми «Joma».

Серед палких вболівальників громади села, також були присутні заступник голови районної державної адміністрації Ірина Морозович, начальник управління освіти, молоді та спорту Олена Заїка та начальник відділу молоді, спорту та комунікацій з громадськістю управління Дмитро Шейгис, котрі, від імені районної влади, подякували спонсорам, футболістам, вболівальникам, організаторам та представникам команди  за підтримку, розвиток та популяризацію футболу на селі у Красилівському районі, за гарний приклад для наслідування усім, хто вірить у розбудову нашої європейської країни та прагне зробити свій персональний внесок у розвиток спорту. 

Ірина Володимирівна оголосила Подяки та вручила подарунки Красилівської районної державної адміністрації та Красилівської районної ради за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та аматорського спорту в районі, активну життєву позицію і пропаганду здорового способу життя директору ТОВ «Житниця Поділля» Ігорю Ваколюку та керуючому виробничим підрозділом ТОВ «Житниця Поділля» села Западинці Юрію Гірному. Також, оголошено Подяки управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та вручено футбольний ігровий м’яч за вагомий особистий внесок у розвиток і популяризацію сільського футболу у районі людям, котрі прикладають чималих зусиль задля того, аби їх стадіон у селі залишався одним із центрів соціально-культурного життя громади, а саме Сергію Томчуку —  представнику футбольної команди та Сергію Янюку — граючому тренеру команди.

У свою чергу, представники та гравці ФК «Западинці» подякували усім присутнім за постійну підтримку та віру у їх сили, можливості, перемоги. Іменними футболками від футбольної команди нагородженні спонсори, найактивніші вболівальники, підростаюча зміна юних футболістів, ініціативні представники громади села Западинці та любителі спорту, котрі постійно долучаються до організації спортивно-масових заходів.

Футбольний двобій між командами завершився перемого ФК «Западинці» із рахунком 5:2. Наразі, команда посідає лідируюче місце у турнірній таблиці Чемпіонату, у якому змагається 16 команд.