02 червня 2017 року заступник голови райдержадміністрації Ірина Морозович,  голова районної ради Василь Пасічник провели виїзний прийом громадян на території Кременчуківської сільської ради за участю представників відділу Держгеокадастру у Красилівському районі, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Красилівського відділу Пенсійного фонду України.

Виїзні прийоми громадян керівниками району здійснюються з метою поспілкуватись з населенням району та допомогти у вирішенні проблемних питань. Отже, цього разу місцевими жителями порушувались питання щодо земельних відносин, перерахунку субсидій на літній період, низької ціни на молоко, освітлення вулиць в сЛісова Волиця, будівництва водогону в с.Кременчуки та ін.

На більшість поставлених питань місцеві жителі отримали ґрунтовні відповіді та рекомендації, а ті звернення громадян, які потребують детального вивчення, будуть доручені керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій, установ щодо їх вирішення.