16 березня 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний спільно з головою районної ради Василем Пасічником провели виїзний прийом громадян на території Криворудської сільської ради за участю представників відділу Держгеокадастру у Красилівському районі, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, управління Пенсійного фонду України у Красилівському районі.

Виїзні прийоми громадян керівниками району здійснюються з метою поспілкуватись з населенням району та допомогти у вирішенні проблемних питань. Отже, цього разу місцевими жителями порушувались питання щодо забезпечення водою та відновлення свердловини у с.Кучманівка, заміни електроопор, освітлення вулиць, обкошення сільського кладовища, призначення житлових субсидій, пенсійного забезпечення, руйнації дороги до с.Нова Криворудка  великоваговим транспортом та ін.

На більшість поставлених питань місцеві жителі отримали ґрунтовні відповіді та рекомендації, а ті звернення громадян, які потребують детального вивчення, будуть доручені керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій, установ щодо їх вирішення.