21 лютого 2019 року перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний та голова районної ради Василь Пасічник провели виїзний прийом громадян на території Заслучненської сільської ради за участю представників  управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Красилівського відділу Пенсійного фонду України, відділу Держгеокадастру у Красилівському районі.

Виїзні прийоми громадян керівниками району здійснюються з метою поспілкуватись з населенням району та допомогти у вирішенні проблемних питань. Отже, цього разу місцевими жителями порушувались питання щодо пенсійного забезпечення, зокрема пільгових пенсій, умов нарахування житлових субсидій та монетизації субсидій, земельних відносин та інші.