26 жовтня 2018 року директором Красилівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено семінар-навчання для фахівців із соціальної роботи, які працюють з найуразливішими категоріями населення, що проживають на території району, Красилівської та Антонінської об’єднаних територіальних громад з метою надання на рівні громади якісних соціальних послуг сім’ям з дітьми, що перебувають у складних життєвих обставинах та ознайомлення з новими вимогами Мінсоцполітики.

У ході семінару фахівці отримали методичні рекомендації щодо роботи з сім’ями, які опинились в складних життєвих обставинах, внутрішньо переміщеними особами, сім’ями, в яких виховуються діти-інваліди та діти-сироти.

Особливу увагу приділено методам та формам роботи, які можна застосовувати в процесі популяризації та пропаганди здорового способу життя, запобігання негативним проявам серед дітей, молоді та в сімейному середовищі.

Крім того, для  фахівців із соціальної роботи проведено практикум щодо впровадження  форми обліку соціальної роботи з сім’ями/особами, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Наприкінці навчання фахівці змогли обмінятись своїм досвідом практичного вирішення проблем, які виникають під час роботи.