21 вересня 2017 року заступник директора Державного архіву Хмельницької області Бурдуваліс Катерина Миколаївна провела навчальний семінар для відповідальних за діловодство та архівну справу в організаціях, установах, підприємствах району на тему: «Нормативно-правове, науково-методичне та інформаційне забезпечення організації діловодства та архівної справи в установах, підприємствах та організаціях різної форми власності».

Участь у заході прийняли начальник архівного відділу Тетяна Федорина, працівники апарату, окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій Красилівського району.

Катерина Бурдуваліс ознайомила слухачів з організацією архівної справи та діловодства  на місцях. Семінар відбувся у формі діалогу, в результаті чого усі мали змогу поділитись досвідом роботи та дізнатись про нововведення у своїй справі, надавались методичні консультації з питань ведення діловодства та архівної справи, а також обговорено механізм приймання-передавання документів на зберігання до архівних установ.

Катерина Миколаївна наголосила, що якісна та відповідальна робота працівників архівного відділу, районного трудового архіву, архівних підрозділів органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій району є запорукою збереження документів Національного архівного фонду.

Архівний відділ висловлює щиру подяку усім, хто був причетний до підготовки та проведення семінару.