З метою поліпшення інформаційно-просвітницької роботи щодо профілактики ВІЛ-інфекції-СНІДу, попередження дискримінації й стигматизації ВІЛ-позитивних осіб, а також з метою виховання у школярів толерантного відношення  до ВІЛ-інфікованих і хворих на ВІЛ СНІД,  29 листопада 2018 року фахівцем із соціальної роботи Ящуком О.В. було проведено бесіду на тему «Снід: подумай про майбутнє — обери життя» для учнівської молоді опорного навчального закладу Кременчуківський ліцей.

СНІД-одна з найважливіших і трагічніших проблем, що виникли перед людством на прикінці ХХ століччя. Проблема в тому, що ми, як і багато років тому не хочемо в серйоз сприймати факт, що живемо в світі в якому існує вірус імунодефіциту людини і повірити, що проблема СНІДУ, його наслідків безпосередньо стосується кожного. Саме на цих та інших питаннях було зосереджено увагу учнів.

Фахівець із соціальної роботи Ємець Ю.О. 30 листопада провела бесіду учням Радісненської ЗОШ І-ІІІ ст.  »Все що ти маєш знати про ВІЛ-СНІД». Зокрема, під час бесіди, вона намагалась підвищити в  дітей рівень усвідомлення ситуації з питань поширення ВІЛ в Україні, разом з ними з’ясувати, як стигматизація сприяє поширенню інфекцій, закріпити знання щодо безпечної поведінки, яка застереже від зараження ВІЛ та дозволить  формувати у них гігієнічно доцільні поведінкові навички, наголосила на тому, що необхідно розвивати почуття відповідальності за своє здоров’я та здоров’я інших людей, виховувати толерантне ставлення до ВІЛ – інфікованих людей.

30 листопада  фахівець із соціальної роботи Красилівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, який працює на території Митинецької сільської ради  С.Пасічник, бібліотекар  сільської бібліотеки А.Корженьовська  та організатор виховної роботи Митинецької загальноосвітньої шкли І-ІІІ ступенів Н.Підберезна  в приміщенні  Митинецької загальноосвітньої школи провели для  учнів старших класів   заняття,  приурочене Всесвітньму дню боротьби з ВІЛ/ СНІДом «Цінуй життя-зупини СНІД». Діти отримали нагоду ще раз почути про те як  важливо дотримуватись здорового способу життя, відповідних гігієнічних  та морально-етичних норм поведінки для того, щоб уникнути зараження ВІЛ. У підсумку заняття всі прийшли до висновку, що проблема ВІЛ-СНІДу стосується кожного і потрібно не бути байдужими до власного життя та життя  інших людей, яке також може залежати від небезпечної поведінки кожного із нас.