22 квітня 2017 року голова райдержадміністрації Ніла Островська, заступник голови райдержадміністрації Ірина Морозович та міський голова Анатолій Жовтан на стадіоні „Юність” в м. Красилів перед товариським матчем футбольних команд „Случ – Красилів” та „Поділля – Хмельницький”, в присутності футбольних вболівальників,  нагородили фіналістів обласного етапу дитячих змагань з футболу „Шкіряний м’яч”.

Ніла Василівна та Ірина Володимирівна привітали юних спортсменів з зайнятим ІІІ місцем в обласних змаганнях з футболу на приз клубу «Шкіряний Мяч» та побажали успіхів, впевненості у своїх силах, ніколи не зупинятись на досягнутому та гідно представляти Красилівський район та нашу державу на всіх спортивних аренах, дарувати радість перемог своїм вболівальникам. Голова райдержадміністрації вручила капітану команди Кубок та Диплом. Кожного гравця команди було нагороджено медалю.
Також, в свою чергу, Анатолій Іванович привітав молодих футболістів, вручив Подяки та подарунки.

В нагородженні юних футболістів також взяли участь видатний футболіст Сергій Ковалець, президент ФК „Случ” (м. Красилів) Володимир Федченко, ветерани футболу та вболівальники.