3 липня 2017 року  голова райдержадміністрації Ніла Островська, міський голова Анатолій Жовтан, старший інспектор організаційного відділу Красилівської районної ради Василь Кравчук та голова Красилівської районної ради ветеранів Володимир Боднарчук   завітали до жителя м.Красилів, ветерана праці Вістяка Олександра Олександровича, який 1 липня відзначив своє 80-річчя від дня народження, щоб привітати його з цією визначною в житті подією.

Шановний, Олександре Олександровичу! За багаторічну і сумлінну працю Ви заслужили шану і повагу у бувших колег по роботі,  друзів,  всіх людей, з ким довелося працювати  і  спілкуватися.  У житті Ви проявляли самовіддане старання в роботі, принциповість, гуманізм і милосердя  до людей.

Відчувши на собі тяготи і поневіряння Другої Світової війни – як дитина війни, Ви не скорилися  долі, не втратили людських цінностей, а загартувалися,  та своєю  активною участю у суспільному житті зміцнювали економіку власної держави та виховували покоління нинішніх українців.  Низький, доземний уклін Вам за це і наша щира людська вдячність.