Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті  детального плану території  для будівництва  амбулаторії моно практики села  Чернелівка  Красилівського району Хмельницької області

  1. Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації.

Проект детального  плану території для будівництва амбулаторії моно практики   села Чернелівка Красилівського району Хмельницької області розроблено на підставі рішення сільської ради ї від  18.04.2018  № 8 «Про розроблення детального плану для будівництва амбулаторії моно практики с. Чернелівка Красилівського району Хмельницької області» з метою виявлення  та уточнення територіальних ресурсів для будівництва амбулаторії моно практики с. Чернелівка, Красилівського району, Хмельницької області.

Проект розроблений у відповідності до Земельного Кодексу України, Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про автомобільні дороги», ДСП 173-96  «Державні санітарні правила планування та забудови населених пунктів»,  ДБН Б.1.1.14-2012 «Склад та зміст детального плану території ”, ДБН Б. 2.2 -5:2011 «Благоустрій територій», Схеми планування  території Хмельницької області.

  1. Основні техніко – економічні показники.

На території опрацювання передбачається  виділення територій для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги.  При розробці даного ДПТ передбачено комплексний благоустрій території, зокрема: покриття проїзної частини, тротуарів та прогулянкових доріжок ( асфальтове, щебеневе, бруківка), зелені насадження ( клумби, газони, кущі, дерева), засоби для обладнання зовнішнього освітлення та зовнішньої реклами ( ліхтарі освітлення, інформаційні стенди), малі архітектурні форми( огорожі, ворота, лавки садові)..

  1. Відомості про замовника та розробника проектів містобудівної документації та підстави для їх розроблення

 Замовник: Чернелівська сільська рада Красилівського району, Хмельницької області..
 Розробник:  ТОВ «ЗАЦ «КАРАТ»

Фінансування робіт здійснювалось за кошти місцевого бюджету Чернелівської сільської ради

  1. Інформація про місце і строки ознайомлення з проектом детального плану територіїдля будівництва амбулаторії моно практики с. Чернелівка Красилівського району, Хмельницької область.
  2. Процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану території триватиме  один місяць з дня оприлюднення оголошення

Ознайомитися з матеріалами проекту  детального плану території можливо з  02  липня до  02 серпня 2018 року включно,  в робочі дні з 08.00 години до 12.00 години в приміщенні Чернелівської сільської ради, за адресою: с. Чернелівка, вул.. Центральна 57,  та на офіційному веб-сайті Красилівськоїї райдержадміністрації.

  1. Інформація про посадову особу органу, відповідальну за організацію розгляду пропозицій.

Особа відповідальна за організацію розгляду пропозицій:  сільський голова Чернелівської сільської ради Н.І. Українець  (тел..9-93-17).

  1. Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій

Подання та прийом пропозицій здійснюється протягом одного місяця з дня оприлюднення повідомлення. Пропозиції до проекту детального плану території приймаються з  02  липня  до  02 серпня 2018 року  включно.

  1. Інформація стосовно запланованих інформаційних заходів.

Громадські обговорення  відбудуться о 10 годині,  02 серпня  2018 року, у приміщенні сільської ради ( актовий зал), за адресою: с. Чернелівка, Красилівський р-н, Хмельницька обл.

Пропозиції до проектів містобудівної документації мають право подавати: 
1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; 
2) юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію; 

5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Пропозиції, подані особами, не визначеними пунктом 7 цього Порядку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Відповідно до ч. 6 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» ( 3038-17 ) пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. 

Графічні матеріали детального плану території додаються в електронному вигляді :

1.Проектний план поєднаних із схемою проектних планувань обмежень, схемою організації руху транспорту та пішоходів. Переглянути>>