9 травня 2019 року Красилівщина відзначила День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років. Святкування визначного історичного дня в м. Красилів розпочалось о 9:30 формуванням колони біля районного військового комісаріату. Колона сформована з ветеранів війни, учасників антитерористичної операції на сході країни, керівництва району та міста, трудових колективів підприємств, установ та організацій міста, громадських об’єднань місцевих жителів, учнівської молоді рушила до святині міста меморіального комплексу Площа Слави. По дорозі слідування колона зупинялася тричі, аби вшанувати пам’ять про загиблих воїнів афганців, учасників АТО та героїв України, які загинули в наш час за незалежність нашої держави покладанням квітів до пам’ятних знаків та Дошки Слави.

Далі на Площі Слави відбувся мітинг-реквієм з нагоди 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років. З вітальними словами та словами вдячності звернулись міський голова Ніла Островська, лідери шкільного учнівського самоврядування. Лейтмотивом у виступах були слова вдячності за ратний подвиг, за мужність та відвагу у боротьбі проти нацизму. Хвилиною мовчання та покладанням вінків і квітів на святині міста – Площі Слави учасники мітингу вшанували пам’ять полеглих у наймасштабнішій трагедії ХХ століття – Другій світовій війні.

Після  мітингу жителі міста могли насолоджуватися концертною програмою за участю художніх самодіяльних колективів міста Красилова, яка пропонувалась до перегляду починаючи з 11:00 на площі Незалежності. Також охочі могли спостерігати за спортивними змаганнями з гри у шахи та за художньою тематичною творчістю учнівської молоді.

Святкування Дня Перемоги завершилось виступом народного аматорського духового оркестру міського центру культури та дозвілля «Перлина» з концертною програмою «Для вас, ветерани».