1 червня 2017 року  учні загальноосвітніх шкіл м.Красилова №1, №2, №3, №4 та Красилівського НВК разом із вчителями правознавства взяли участь у Дні відкритих дверей, який відбувся у Красилівському районному відділенні державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області у співпраці з рай методкабінетом Управління освіти, молоді та спорту Красилівської райдержадміністрації.

День відкритих дверей у районному відділенні ДРАЦСу був приурочений Міжнародному дню захисту дітей і проводився для учнів 7-9 класів  у рамках обласних  та районних заходів з питань правовиховної роботи .

Начальник Красилівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Шевченко Зінаїда Михайлівна ознайомила учнів із чинним законодавством у галузі сімейного права та нормативно-правовими документами, які регулюють діяльність районного відділення ДРАЦСу,  розповіла про напрямки діяльності працівників та провела екскурсію, у ході якої учні побували на їх робочих місцях, відвідали кімнату для молодих, залу урочистих подій, кабінет провідного спеціаліста Білевич Олени Анатоліівни, діловода Сич Тетяни Валеріївни, а також побували в канцелярії та архіві установи.

Цікавим для учнів був практикум щодо ознайомлення із особистими актовими записами про народження, який організували і провели Шевченко З.М. та Сич Т.В.