6 травня 2017 року на центральному стадіоні міста «Юність» офіційно стартував чемпіонат з футболу Прем’єр ліги Хмельницької області. Наша команда ФК «Случ-Красилів» другий рік поспіль після відновлення приймає участь в обласних змаганнях. Перед початком зустрічі з ФК «Енергетик-Миклуш» з міста Нетішин чисельні глядачі на трибунах стали свідками урочистого відкриття футбольного сезону, підготовленого викладачами та вихованцями районного будинку творчості дітей та юнацтва.

В урочистому відкритті взяли участь і голова райдержадміністрації Ніла Островська, перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний, заступник голови райдержадміністрації Ірина Морозович, міський голова Анатолій Жовтан, заступник міського голови Марина Слободянюк, відомий футболіст та екс-тренер молодіжної збірної України, виходець з Красилова — Сергій Ковалець. З імпровізованої  трибуни до присутніх звернулись Ніла Василівна, Анатолій Іванович та Сергій Іванович, які привітали красилівчан та гостей міста зі святом краси, мужності та спорту, подякували футбольним функціонерам за пропаганду фізичної культури та спорту, здорового способу життя, побажали футболістам вдалої гри, а вболівальникам справжніх емоцій та задоволення від перегляду поєдинку.

Після урочистого відкриття, перед початком поєдинку, командам було вручено нові футбольні м’ячі  від обласної федерації футболу, а далі в рамках другого туру Прем’єр ліги чемпіонату Хмельницької області з футболу глядачі на трибунах стали свідками захоплюючого матчу, який завершився перемогою наших земляків з рахунком 2:0. Молодці! Вітаємо з перемогою! Так тримати!