2 лютого 2017 року голова райдержадміністрації Ніла Островська та міський голова Анатолій Жовтан завітали до переможців конкурсу „Подаруй красилівчанам святковий настрій”, щоб відзначити їх та подякувати за активну участь у конкурсі, вручити грамоти і подарунки.

Щорічно, напередодні новорічних свят, виконавчим комітетом Красилівської міської ради оголошується конкурс „Подаруй красилівчанам святковий настрій”, головною умовою якого є оформлення вітрин, будинків, вікон та класних кімнат на новорічну тематику.

Цей рік не став виключенням, і в січні місяці виконавчим комітетом міської ради було підведено підсумки зазначеного конкурсу та визначено переможців.

Цьогоріч переможцями конкурсу стали:

— в номінації „Наша весела класна кімната” (новорічне оформлення класних кімнат) – 3-Б клас Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1; 6-Б клас Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2; 1-А клас Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3; 2 клас Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 ім. Петра Кізюна; 3-А клас Красилівського НВК „Гімназія та ЗОШ І ступеня”;

— в номінації „Краще новорічне вікно” – кв. 21 у багатоквартирному житловому будинку по вул. Центральна, 49 в м. Красилів; середня група № 2 „Ромашка” ДНЗ № 4 „Сонечко”;

— в номінації „Краща новорічна вітрина” – склад-магазин „Наш Край” по вул. Степана Хотовицького, 4 в м. Красилів;

— в номінації „Краща новорічна садиба приватного сектору” – житловий будинок № 6 „А” по вул. Перемоги в м. Красилів;

— в номінації „Дитячий малюнок „Моє новорічне місто” – 1-Б клас Красилівського НВК „Гімназія та ЗОШ І ст.”.

Районна державна адміністрація та міська рада дякують за участь у конкурсі „Подаруй красилівчанам святковий настрій” учням 1-А, 1-Б, 5-А класів Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, учням 5-Б класу Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, учням 1-А гімназійного, 2-А класів Красилівського НВК „Гімназія та ЗОШ І ступеня”, а також усім красилівчанам, які прикрашали свої будинки, балкони, вікна та вітрини магазинів на новорічну тематику.