З метою зміцнення здоров’я державних службовців, їх залучення до занять фізичною культурою та спортом, пропаганди здорового способу життя 9 червня у Хмельницькому відбулося яскраве спортивне свято – Спартакіада серед державних службовців області. На чолі із першим заступником  голови районної державної адміністрації Дмитром Склонним, головою районної ради  Василем Пасічником та  заступником керівника апарату – начальником відділу персоналу апарату районної державної адміністрації Світланою  Олексійчук команда Красилівської РДА взяла участь в урочистій церемонії відкриття Спартакіади.

Державні службовці Красилівщини  змагалися в усіх видах спорту, які було включено до Спартакіади: волейболу,  футзалу, настільного тенісу, шахів та шашок. Здобули медалі в особистих видах спорту: друге місце з тенісу Дидюк Лариса (управління фінансів) та друге місце з шашок Макалюк Алла (відділ ведення державного  реєстру виборців).У загальнокомандному заліку Спартакіади державні службовці Красилівського району посіли 5 місце. За підсумками проведених змагань буде сформована збірна команда, яка представлятиме у вересні 2018 року Хмельницьку область на Всеукраїнській Спартакіаді державних службовців.

Висловлюємо щиру подяку учасникам змагань, всім хто підтримав та долучився до організації участі нашої спортивної команди! Також, висловлюємо слова подяки директору ДП ПАТ «Оболонь» Красилівське» Валерію Пейку, директору ФК «Случ-Красилів» Петру Пенчаку, директору  Западинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Зарічній Руслані та тренеру Красилівської дитячо-юнацької спортивної школи Олександру Ковтонюку за надану допомогу.