22 серпня 2018 року під головуванням заступника керівника апарату — начальника відділу персоналу апарату адміністрації Світлани Олексійчук  відбулось засідання районної комісії з питань призначення усіх видів державної соціальної допомоги громадянам та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Розглянуто 56 звернень громадян щодо призначення державної соціальної допомоги, субсидії та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Відмовлено по 3 зверненнях у зв’язку з відсутністю об’єктивних обставин, за заявою заявника припинено по 4 справах, в зв’язку зі смертю по 12 справах, у зв’язку з надходженням інформації про наявність транспортного засобу, з дати випуску якого минуло менше п’яти років по 14 справах.