26 січня 2017 року під головуванням  голови райдержадміністрації Ніли Островської відбулось засідання колегії райдержадміністрації за участю голови районної ради Василя Пасічника, міського голови Анатолія Жовтана, керівників окремих підприємств, організацій району, керівників районних служб центральних органів виконавчої влади, начальників відділів, управлінь райдержадміністрації та районної ради, представників органів місцевого самоврядування.

На порядок денний засідання колегії було винесено 3 питання.

З першого питання про виконання вимог законодавства щодо забезпечення мінімальної заробітної плати виступила Полянчук А.В. – заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації, яка довела до присутніх статистичні дані рівня середньої заробітної плати на підприємствах, установах та організаціях Красилівського району в грудні  2016 року та наголосила, що керівникам підприємств, установ та організацій району необхідно взяти під контроль питання забезпечення підвищення мінімальної заробітної плати, звернувши увагу на недопущення вирівнювання зарплат некваліфікованих і високопрофесійних працівників, скорочення працівників та переведення їх на неповний робочий час, а також запровадити протягом І кварталу проведення моніторингу щодо підвищення мінімальної заробітної плати і розміру оплати праці працівників бюджетної сфери в розрізі навчальних закладів, закладів охорони здоров’я, культури, соціального захисту населення та інших бюджетних установ.

Про стан використання лісових ресурсів на території Красилівського  району доповідав Бондар М.І.- начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації, який повідомив, що ліси Красилівського  району  займають  9402 га.  Лісогосподарською  діяльністю  в районі займається  3 підприємства:  Красилівське  лісництво  — 3132 га, Антоніське  лісництво —  3038 га та  Лісокомунальне сільськогосподарське  підприємство  Красилівліс —  3232 га. Основними напрямами діяльності підприємств є проведення заходів по відтворенню лісів, підвищенню їх продуктивності та якості, створення насаджень із швидкоростучих порід деревини, які в найкоротший строк дадуть велику кількість деревини народному господарству, забезпечення раціонального використання земель лісового фонду, а також безперервне і невиснажливе лісокористування; охорона лісів, ведення мисливського господарства, заготівля деревини. В свою чергу голова райдержадміністрації Ніла Островська зауважила, що є питання до діяльності Лісокомунального сільськогосподарського  підприємства  Красилівліс, та наголосила, що керівниками даної організації робота має проводитись більш відкрито та прозоро.

Юрійчук Т.І. – начальник управління пенсійного фонду в Красилівському районі доповіла про стан пенсійного страхування в районі. Зокрема, Тетяна Іванівна зауважила, що основне завдання пенсійної реформи – підвищення рівня соціальної захищеності громадян – вимагає значних фінансових ресурсів та збалансованості бюджету Пенсійного фонду України, тому для  стабільного функціонування системи пенсійного страхування вкрай важливим є стабільність наповнення бюджету Пенсійного фонду. Також Тетяна Юрійчук повідомила, що значна увага в роботі управління приділяється захисту прав застрахованих осіб. Отримуючи легальну заробітну плату та в розмірі не нижчому за мінімальний, дає змогу реалізувати право громадян на гідне пенсійне забезпечення. Після доповіді Тетяни Іванівни голова райдержадміністрації Ніла Островська звернулась до представників органів місцевого самоврядування з проханням навести порядок на підвідомчих територіях в питаннях легалізації праці найманих працівників та виплати заробітної плати не нижче встановленого мінімального рівня, що, в свою чергу, призведе до збільшення надходжень і до бюджету Пенсійного фонду України.