23 березня робочою групою по виявленню громадян, що здійснюють діяльність на ринках району та торговельних центрах без державної реєстрації, як суб’єкти господарювання та по виявленню неоформлених найманих працівників обстежено 8 продуктових магазинів по вул. В. Стуса та Перемоги в м.Красилів.

27 березня робоча група провела обстеження 15 торговельних закладів, перукарні, аптеки та кафе по площі Графській та вул. Привокзальній смт Антоніни. В ході обстежень надавались  роз’яснення вимог чинного законодавства щодо використання праці найманих осіб, порядку їх оформлення; ведеться поновлення реєстрів фізичних осіб, які здійснюють торгівельну діяльність. Представниками Держпродсопживслужби надаються рекомендації щодо умов зберігання та продажу продовольчих товарів.

По м. Красилів за встановленими фактами по виявленню неоформлених найманих працівників робочою групою складено 2 акти обстеження за дотриманням роботодавцем законодавства щодо укладання трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками (найманими особами). В актах також зафіксовано факти порушення умов зберігання продуктів харчування (товарне сусідство) та відсутності медичних книжок у продавців. У разі неоформлення найманих працівників матеріали обстежень будуть відправлені Територіальній державній інспекцією з питань праці у Хмельницькій області.