5 травня в приміщенні адмінбудинку  відбулась робоча нарада за участю Народного депутата України  Олени Копанчук, представників Хмельницького обласного штабу  «Слуги народу», голови Красилівської райдержадміністрації Василя Кравчука, заступника голови райдержадміністрації Олександра Конуся, голови Заслучненської сільської ради Анатолія Розумного.

На нараді розглядалося питання про перспективний план розвитку Заслучненської громади.

Присутні обговорили актуальні питання фінансового забезпечення, медичного обслуговування, функціонування мережі закладів освіти та культури після утворення територіальних громад. Разом з тим було проаналізовано дохідну та видаткову частину бюджету Заслучненської сільської ради, звернено увагу на заходи щодо наповнення сільського бюджету. Анатолій Розумний прозвітував щодо  динаміки надходжень до місцевого бюджету в порівнянні з 2019 роком.

На нараді розглядався проєкт регіонального розвитку, що може реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку під назвою «Капітальний ремонт Заслучненського ліцею ім. О. Іщука по вул.Шкільній,1 в  с. Заслучне Красилівського району Хмельницької області», на обсяг коштів, що уже використані та ще необхідні для реалізації цього проєкту.

Також один із проєктів, що обговорювався – це підвищення рівня безпеки та комфортності перебування в селі Волиця 2 Заслучненської громади через реконструкцію вуличного освітлення.

Наступним питанням, на яке звернули увагу стосувалося низки проєктів сільських рад Красилівського району, зокрема Ледянської, Кузьминської, Веселівської, Западинської, Яворовецької та інших сільських рад, які надавались народному депутату Олені Копанчук для ознайомлення та сприяння у їх реалізації.

Лише власними спільними зусиллями та плідною співпрацею ми досягнемо бажаних результатів для розвитку Красилівського району.