23 січня 2018 року перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний та голова районної ради Василь Пасічник провели виїзний прийом громадян на території Митинецької сільської ради. за участю представників відділу Держгеокадастру у Красилівському районі, управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Виїзні прийоми громадян керівниками району здійснюються з метою поспілкуватись з населенням району та допомогти у вирішенні проблемних питань. Отже, цього разу місцевими жителями порушувались питання щодо права дострокового виходу на пенсію, перерахунку пенсії, надання Красилівською філією ПАТ «Хмельницькгаз» повідомлень про сплату за спожитий газ з завищеними сумами до сплати, земельних відносин, надання можливості рибалити жителям села у водоймі, яка знаходиться поза межами населеного пункту, можливості оформлення соціальної допомоги по догляду за особою, яка потребує стороннього догляду, ремонту газового котла та ін..

На більшість поставлених питань місцеві жителі отримали ґрунтовні відповіді та рекомендації, а ті звернення громадян, які потребують детального вивчення, будуть доручені керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій, установ щодо їх вирішення.