Відділ містобудування, архітектури – спеціально уповноважений орган з питань містобудування та архітектури районної державної адміністрації інформує:
— Мінрегіонбуд своїм наказом № 103 від 05.07.2011 року «Про затвердження Порядку видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки» відповідно до статті 27 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» затвердив новий Порядок видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки.

Цим же наказом Мінрегіонбуд визнав таким, що втратив чинність, наказ Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України від 10.12.2001 року N 219 «Про затвердження Типових регіональних правил забудови», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 03.01.2002 року за N 4/6292 (із змінами).

З питань отримання будівельного паспорта прохання до забудовників звертатись до відділу містобудування, архітектури – спеціально уповноважений орган з питань містобудування та архітектури районної державної адміністації: м.Красилів, пл.Незалежності, 2, каб. 111