04 липня 2018 року з нагоди відзначення Дня Національної поліції України в Центрі культури і дозвілля «Перлина» відбулись урочисті заходи.
Із професійним святом працівників Красилівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області привітали голова районної ради Василь Пасічник, міський голова Ніла Островська та начальник Красилівського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області Андрій Когунь. Участь у святкових заходах взяла також заступник керівника апарату — начальник відділу персоналу апарату райдержадміністрації Світлана Олексійчук.
Посадовці подякували працівникам поліції за щоденну, самовіддану, важку й сумлінну працю, побажали міцного здоров’я, успіхів, сімейного затишку, професійних успіхів.
Начальник Красилівського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області Андрій Когунь також привітав колег та подякував міській і районній владі за фінансову підтримку в протидії злочинності та відмітив, що поліцейські докладають усіх зусиль для виховання свідомих і законослухняних громадян, за що кращі працівники були відзначені подяками.
За належне надання поліцейських послуг у сфері забезпечення публічної безпеки і порядку, охорони прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави та з нагоди Дня Національної поліції України Василь Пасічник вручив Грамоти районної ради та районної державної  адміністрації, подарунки та квіти працівникам Красилівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області:
      — Габельчуку Павлу Анатолійовичу – поліцейському сектору реагування патрульної поліції №1, старшому сержанту поліції;
      — Ковальчуку Олександру Петровичу – старшому дільничному офіцеру поліції сектору превенції, майору поліції;
      — Шевчук Ірину Анатоліївну – інспектору з інформаційної підтримки, молодшому лейтенанту поліції.
Музичними подарунками для присутніх стали вокальні номери у виконанні Людмили Богуславської, Інни Грицюк, Валентини Жибак та народного аматорського гурту «Висота» (керівник Валерій Лобов).
За інформацією сайту районної ради