8 липня — День родини, це дуже молоде свято. Цей день було визначено Днем родини лише 2012 року. Офіційна назва — Український День родини. Відповідний Указ Президента України № 1209/2011 «Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат і професійних свят» був підписаний 30 грудня 2011 року. Святкування цього дня має щорічний характер.

Серед усіх геніальних винаходів людства одне з найважливіших місць займає родина. Родина – святиня людського духу, благородних людських почуттів: кохання, любові, вірності, піклування. Це невсипуща хранителька національних звичаїв і традицій, пам’яті предків. Рід, родина, народ – безсмертні.

6 липня 2018 року заступник керівника апарату – начальник відділу персоналу райдержадміністрації Олексійчук Світлана,  заступник голови районної ради Білик Микола, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Книш Іван та Заслучнянський сільський голова Дьомінов Олександр привітали багатодітну родину Лавришиної Вікторії Іванівни та Михайла Івановича, жителів с. Заслучне, з Днем родини. В родині виховується шестеро дітей: Ростислав, Михайло, Крістіна, Євген, В’ячеслав, Костянтин. Батьки у родині Лавришиних виховують дітей працелюбними, скромними, чуйними та уважними.

В цей привітний літній день вітаємо усіх із святом – Днем родини! Міцного здоров’я, щасливої долі, сімейного затишку та тепла вашим родинам. Взаємної поваги, щирого кохання та непохитності родинних стосунків! Нехай щебетання діток приносить у ваші родини спокій, мир і радість.