19 липня у приміщенні територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення 85-річниці з часу заснування українського товариства  сліпих (УТОС).

У заходах взяли участь заступник керівника апарату – начальник відділу персоналу апарату райдержадміністрації Світлана Олексійчук, заступник голови районної ради Микола Білик, голова Хмельницької територіальної первинної організації УТОС Надія Грищук, заступник начальника Управління соціального захисту населення райдержадміністрації Аліна Полянчук.

З вітальним словом виступила голова Хмельницької територіальної первинної організації УТОС Надія Грищук. Вона відзначила кращих активістів, членів Хмельницької ТПО УТОС, що проживають на території нашого району. Зокрема, грамоту та подарунок отримала Лаган Таміла Григорівна, яка представляє членів організації ТПО УТОС Антонінської селищної ОТГ.

Разом з тим, Надія Грищук висловила вдячність за підтримку та допомогу керівникам району, посадовцям, які безпосередньо мають відношення до роботи з громадянами з обмеженими можливостями, та вручила подяки голові районної ради Василю Пасічнику, першому заступнику голови райдержадміністрації Дмитру Склонному, директору територіального центру Любові Лавренчук, завідувачу сектора Управління соціального захисту населення райдержадміністрації Валентині Хмельницькій.

Відповідно до спільного розпорядження районної ради та райдержадміністрації за кошти районного бюджету було придбано 76 наручних мовних годинників для незрячих на суму 6840,00 грн і виділено матеріальну допомогу громадянам з обмеженими можливостями, інвалідам по зору, котрі проживають на території району (31600,00 грн).

У ході заходу Микола Білик спільно із Світланою Олексійчук вручили присутнім членам товариства інвалідів з вадами зору озвучені годинники та грошову допомогу, решта жителів району з числа зазначеної категорії отримають годинники, грошову допомогу за місцем проживання.

Присутні на зібранні члени ТПО УТОС висловили свої пропозиції та побажання щодо проблем, які необхідно вирішити за сприяння керівництва міста та району, а також запропонували включити кандидатуру Зозулі Н.Г. до складу організаційного комітету по безперешкодному доступу до об’єктів інфраструктури.