26 липня 2018 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації  Склонного Дмитра Васильовича відбулось засідання колегії райдержадміністрації за участю заступник голови Красилівської районної ради Білика Миколи Михайловича, керівників районних служб центральних органів виконавчої влади, начальників відділів, управлінь райдержадміністрації та районної ради, представників органів місцевого самоврядування.

На засіданні колегії  розглянуто наступні питання:

1. Про підсумки соціально-економічного розвитку району за перше півріччя 2018 року.

Доповідала: Славіна Лариса Василівна — головний спеціаліст сектору економіки, торгівлі та розвитку інфраструктури райдержадміністрації

1. Про результати роботи промисловості району за січень — червень 2018 року.

Доповідала: Славіна Лариса Василівна — головний спеціаліст сектору економіки,      торгівлі та розвитку інфраструктури райдержадміністрації

1. Про заходи щодо стабілізації та зниження захворюваності на туберкульоз серед населення Красилівського району.

Доповідав: Дудко Денис Сергійович  – головний лікар Красилівської  центральної районної  лікарні.