29 грудня 2018 року напередодні новорічних та різдвяних свят в великому залі адмінбудинку відбулись святкові заходи за участі керівників району та міста, держслужбовців, працівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

На початку урочистостей до присутніх у залі з вітальними словами звернулись перший заступник голови районної державної адміністрації Дмитро Склонний, голова районної ради Василь Пасічник та міський голова Ніла Островська. Зокрема, Дмитро Васильович у своєму виступі – привітанні зазначив, що рік, який минає, був непростим, але завдяки плідній співпраці вдалось зробити чимало добрих справ. Також очільник району подякував усім за роботу та побажав здоров’я, добра, миру, здійснення мрій, щасливих і радісних свят.

Учні школи мистецтв та творчі працівники Центру культури та дозвілля «Перлина» подарували усім присутнім чудову концертну програму.

Хай Новий рік з добром до Вас прийде,

Здоров’я, сміх і радість принесе,

Різдво з колядою хай завітає,

Щастям безмежним Вас благословляє!