06 вересня 2018 року перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний та заступник голови районної ради Микола Білик провели виїзний прийом громадян на території Яворовецької сільської ради за участю представників  управління соціального захисту населення райдержадміністрації, відділу Держгеокадастру у Красилівському районі, Красилівського відділу Пенсійного фонду України.

Виїзні прийоми громадян керівниками району здійснюються з метою поспілкуватись з населенням району та допомогти у вирішенні проблемних питань. Отже, цього разу місцевими жителями порушувались питання щодо ремонту доріг, пенсійного забезпечення, нарахування субсидії за новими нормами, земельних відносин, оформлення документів по догляду за людьми похилого віку та ін..

На більшість поставлених питань місцеві жителі отримали ґрунтовні відповіді та рекомендації, а ті звернення громадян, які потребують детального вивчення, будуть доручені керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій, установ щодо їх вирішення.