9 вересня 2018 року наш Красилів відзначив День міста – 574-ту річницю з часу першої писемної згадки про місто.  Святкування Дня міста розпочалось з Красилівського молитовного сніданку, який був організований вперше  в історії міста  за ініціативи міського голови Ніли Островської, адже там, де є молитва, завжди відбуваються зміни на краще під благословенням Господнім. Участь у молитовному сніданку також взяли голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий та перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний. У своєму зверненні до присутніх, Ніла Василівна наголосила, що сьогодні започатковується нова традиція в житті громади – спільна й щира молитва перед святкуванням Дня міста. Для спільної молитви за мир та щасливу долю України, процвітання Красилова та добробут красилівчан, міський голова запросила представників різних релігійних конфесій, депутатів Красилівської міської ради, членів виконавчого комітету, керівників підприємств, установ і організацій міста.

Урочисті заходи розпочалися традиційним парадом вишиванок, в якому взяли участь керівники області, району та міста, представники підприємств, установ та організацій міста, учні загальноосвітніх шкіл міста, депутати міської та районної рад, члени виконавчого комітету міської ради та жителі міста. Відкривали ходу учні, які несли в руках символ свята – спеціально виготовлені букви та цифри «Красилів 574». Учасники параду вишиванок пройшли центральними вулицями міста під звуки народного аматорського духового оркестру Центру культури „Перлина”. Під час святкової ходи віддаючи належні честь і пошану людям, які загинули під час Революції гідності та на сході України від рук проросійських сепаратистів і терористів, представники обласної, районної та міської влади поклали квіти до пам’ятника Героям України та до Дошки слави. Закінчився Парад вишиванок на площі Незалежності, де розпочалось урочисте відкриття святкових заходів за участю міського голови Ніли Островської та почесних гостей свята – голови Хмельницької обласної державної адміністрації Вадима Лозового і голови Ізяславської районної державної адміністрації Бориса Яцкова.

Вітаючи красилівську громаду з іменинами, міський голова Ніла Островська відмітила, що у святкуванні Дня міста Красилів вперше бере участь голова Хмельницької облдержадміністрації. Звертаючись до присутніх, вона сказала: «Красилів зібрав нас, усіх тих, хто тут народився і тих, хто обрав цю прекрасну землю собі за домівку. Вірю, що всіх нас об’єднує любов до нашого рідного міста! Бажаю красилівчанам міцного здоров’я, миру, щастя, добробуту, а Красилову – процвітання».

У своєму виступі голова Хмельницької обласної державної адміністрації Вадим Лозовий привітав присутніх зі святом, побажав усім мирного неба, добра, єдності, здоров’я та відмітив, що завдяки реформі децентралізації в Красилові та громаді в цілому відчутні позитивні зміни.

Привітав красилівчан і гостей міста також голова Ізяславської районної державної адміністрації Борис Яцков, який вручив міському голові сувеніри з Ізяславщини, та побажав усім гарного настрою й веселого святкування.

Вперше під час урочистостей до Дня міста, міський голова Ніла Островська разом з головою облдержадміністрації Вадимом Лозовим вручила посвідчення та пам’ятний нагрудний знак «Почесний громадянин міста Красилів» видатному українському футболісту та тренеру Сергію Ковальцю. В свою чергу, Сергій Ковалець подякував за присвоєне звання та запевнив, що й надалі в межах можливостей популяризуватиме й розвиватиме футбол у м. Красилів.

З нагоди відзначення Дня міста, за тісну співпрацю з Красилівською міською радою, вагомий внесок у вирішення життєво важливих питань територіальної громади, міський голова Ніла Островська вручила Грамоти виконавчого комітету Красилівської міської ради, подарунки та квіти кращим нашим землякам.

Разом з тим, міський голова Ніла Островська привітала переможців конкурсу, оголошеного до Дня міста, та вручила Грамоти виконавчого комітету Красилівської міської ради і подарунки.

Після завершення урочистої частини, Усіх, хто прийшов розділити радість свята, щиро вітали творчі колективи Красилівської міської об’єднаної територіальної громади. Чудові та яскраві концертні номери потішили глядачів.

За доброю традицією, на святкування Дня міста було запрошено академічний симфонічний оркестр Хмельницької обласної філармонії. На звуки симфонічної музики зібралось чимало людей, які отримали незабутні враження від представленої концертної програми.

Чимале задоволення та заряд позитивних емоцій отримали присутні від концертної програми Академічного симфонічного оркестру Хмельницької обласної філармонії.

Продовжили святкову програму з нагоди Дня міста гурт МОТОРРОЛЛА, який привітав красилівчан зі святом і виконав всіма улюблені хіти «До тебе, мила», «НумоТіОмани» та «Не дзвонила, не заходила», також виконав і драйвові композиції, під які залюбки танцював народ. І на звершення хлопці виконали душевну пісню «8-ий колір» разом із усіма присутніми на площі Незалежності.

Вогняне шоу у виконанні Хмельницького театру вогню „Майстри ілюзіону” додало запалу перед початком молодіжної дискотеки, яка і стала завершенням святкування.

Впродовж усього свята тривала виїзна торгівля, де можна було придбати різноманітні дрібнички, працювали атракціони для дітей та виставки.

За інформацією сайту міської ради

Перший молитовний сніданок в Красилові
В Красилові пройшов Парад вишиванок