Для участі у благодійній акції «Ялинка бажань», яка проводилась у грудні 2018 року у магазині «Сільпо» при торговельному центрі «Оазис», Красилівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було доставлено до Хмельницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 10 листів дітей із сімей учасників антитерористичної операції та сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, адресованих Святому Миколаю з проханням виконати їхнє новорічне бажання.

Усі листи були прикріплені до новорічної ялинки, яка знаходилася у приміщенні супермаркету. Кожного дня впродовж акції біля «Ялинки бажань» перебували волонтери, які запрошували усіх небайдужих громадян здійснити маленьку новорічну мрію та слідкували, щоб подарунки потрапили до рук дитини, яка писала лист.

Діти висловлюють вдячність волонтерам та благодійникам-помічникам Святого Миколая, які допомогли здійснитись їхнім мріям! Завжди є час робити добро! Творіть його і будьте щасливі!