Щороку продовжуючи спортивні традиції, у другу суботу вересня жителі Красилівської об’єднаної територіальної громади відзначають День фізичної культури і спорту. Сьогодні на стадіоні Красилівської дитячо-юнацької спортивної школи відбулися урочистості з нагоди свята. Розпочався спортивний захід колом пошани, яке пройшли вихованці Красилівської дитячо-юнацької спортивної школи, спортивних клубів «Сокіл» та «Греплінг», гуртка «Шаховий» будинку творчості дітей та юнацтва, переможці та призери міських, обласних, Всеукраїнських, Міжнародних змагань і турнірів, ветерани спорту, тренери-викладачі, учителі фізичної культури громади.

Право підняти Державний прапор України було надано діючому ветерану спорту Оніщуку Миколі Никифоровичу, члену збірної команди ветеранів Хмельницької області та України, віце-чемпіону Європи зі спортивної ходьби на дистанції 30 км. (Чехія), абсолютному чемпіону України (спортивна ходьба 3 км.), переможцю Кубка України (спортивна ходьба 5 км., 2017 рік м. Чорноморськ), кращому ветерану спорту з легкої атлетики Хмельницької області 2017 року, бронзовому призеру Чемпіонату України (спортивна ходьба 5 км., 2018 рік м. Дніпро) та вихованці гуртка «Шаховий» Будинку творчості дітей та юнацтва Красилівської міської ради Корольчук Владиславі, призеру Чемпіонату Хмельницької області з шахів (м. Старокостянтинів), переможцю Чемпіонату Хмельницької області з шахів (м. Хмельницький), призеру Чемпіонату України з шахів (м. Одеса), яка зараз готується до участі у Чемпіонаті світу з шахів, що проходитиме в Іспанії.

«Щиро усіх Вас вітаю з Днем фізичної культури і спорту! Ми пишаємося Вашими спортивними досягненнями та дякуємо за примноження спортивних традицій в нашій громаді. Адже спорт – це не тільки здоров’я, він загартовує волю й характер. Щиро бажаю міцного здоров’я, наполегливості, вдачі та перемог», – з вітальними словами до присутніх звернулася міський голова Ніла Островська.

З нагоди професійного свята, за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту та пропаганду здорового способу життя міський голова спільно з секретарем міської ради Іриною Морозович вручила нагороди:

Грамоти управління молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації:

— Оніщуку Миколі Никифоровичу,  ветерану спорту з легкої атлетики;

— Голуб’єву Віктору Володимировичу, тренеру секції «Ушу» громадської організації «Спортивний клуб «Сокіл-1 м. Красилів»;

— Процюку Сергію Миколайовичу, тренеру-викладачу відділення «Гандбол» Красилівської дитячо-юнацької спортивної школи

Грамоти виконавчого комітету Красилівської міської ради та подарунки:

— Гагаркіну Сергію Олександровичу, учителю фізичної культури Красилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1;

— Каліновському Сергію Миколайовичу, тренеру секції «Грепплінг» та  «Вільна боротьба» спортивного клубу «Грепплінг Красилів»;

— Матвійчук Галині Юріївні, тренеру-викладачу відділення «Гандбол» Красилівської дитячо-юнацької спортивної школи;

— Романюк Олені Сергіївні, тренеру-викладачу відділення «Теніс настільний» Красилівської дитячо-юнацької спортивної школи;

— Макарчуку Максиму Андрійовичу, керівнику гуртка «Шаховий» Будинку творчості дітей та юнацтва будинку творчості дітей та юнацтва Красилівської міської ради.

Подяки виконавчого комітету Красилівської міської ради та подарунки:

— Вавринчуку Івану Дмитровичу, ветерану спорту;

— Довшковому Михайлу Павловичу, ветерану спорту;

— колективу аматорської волейбольної команди «Красилів» (капітан команди – Олександр Ковтонюк ).

Начальник відділу освіти, молоді та спорту міської ради Олена Заїка відзначила Грамотами та подарунками учителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти громади:

— Висоцького Зигмунда Феліксовича (Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 імені П. Кізюна);

— Гуменюка Віталія Ігоровича (Волицька ЗОШ І-ІІІ ст.);

— Теслика Анатолія Петровича (Кульчинівська ЗОШ І-ІІІ ст.).

Підтримка фізкультурно-спортивного руху, зміцнення матеріально-технічної бази спортивних закладів громади – це пріоритетне завдання міської влади. Сьогодні ми маємо нагоду радіти досягненням наших спортсменів і захоплюватися їх зовнішнім виглядом. Адже за сприяння міського голови, завдяки підтримці депутатського корпусу міської ради вихованці Красилівської дитячо-юнацької спортивної школи забезпечені новою якісною формою з оригінальним дизайном.

Для підтримки розвитку фізичної культури і спорту в закладах загальної середньої освіти, покращення умов проведення уроків фізичної культури було вручено спортивний інвентар в усі заклади.

Також, як зазначила Ніла Василівна, з метою належної оцінки роботи тренерів-викладачів Красилівської дитячо-юнацької спортивної школи, за значні досягнення в спорті їх вихованців рішенням сесії Красилівської міської ради від 07 вересня 2018 року було виділено додатково кошти на виплату 20% надбавки до заробітної плати.

Традиційно, свято спорту продовжилося спортивними змаганнями між вихованцями секцій та гуртків з футболу, волейболу, шахів, тенісу настільного та гандболу. Усім учасникам було вручено солодкі подарунки.

Гарний настрій створювали вихованці Будинку творчості дітей та юнацтва Красилівської міської ради: танцювальний колектив «Фреш» (керівник – Марина Якимлюк) та вихованці вокального гуртка «Вокал» (керівник – Валентин Гуменюк).

За інформацією сайту міської ради

В Красилівській громаді відзначили День фізичної культури та спорту